iMac

iMac

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Úhlopříčka

Úhlopříčka

Velikost HDD

Velikost HDD

RAM

RAM

CPU

CPU

Grafika

Grafika

Rozlišení

Rozlišení

levý banner

iMac

V této kategorii najdete naprosto nepoužité Nové iMac v originálním obalu s kompletním příslušenstvím ale také i Applem Renovované

Jak nové tak i renovované notebooky či iMac mají oficiální Apple záruku, uplatnitelnou v jakémkoliv Apple store. Druhý rok ji stále můžete uplatnit u nás.

Je „Nové“ skutečně nové?

Ano. Tyto zařízení nebyly nikdy nebyly prodány (ani vráceny). Jedná se o přebytečné skladové zásoby Apple Premium Resellerů, které musely být vráceny zpět do Apple z důvodu nahrazení nejnovějšími modely. Více o Nových iMac se dozvíte zde.

Co jsou Renovované iMac?

Renovované iMac neboli oficiálně Apple "Certifikované renovované produkty". Tyto zařízení jsou jako NOVÉ a pojištěné jednoletou mezinárodní Apple zárukou. Společně s naší jednoletou máte tak celkem dvouletou záruku.

Každý „Apple Certified Refurbished“ produkt prošel náročným procesem renovace, přímo od Apple, které se následně prodávají se slevou 15-45 %. Produkty obsahují všechno příslušenství, kabely a operační systém. Všechny „Apple Certified Refurbished“ produkty jsou zabaleny do zcela nových bílých obalů (stejné jako nové) a jsou bezplatně zasílány s možností vrácení do 30 dnů. Více o Renovovaných iMac se dozvíte zde.  

Podkategorie

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Prosím zadejte znovu, co hledáte