levý banner

 

Objevte produkty označené

„Apple Certified Refurbished“

 

Každý „Apple Certified Refurbished“ produkt prošel náročným procesem renovace, přímo od výrobce. Tento proces zahrnuje kompletní otestování, které dosahuje stejné úrovně, jako nové Apple produkty. Vaše renovované zařízení je opravdu „jako nové“, ale se slevou od 15%. 

 

Zde je to, co obdržíte

Obdržíte “jako nové” zařízení s plnou zárukou Apple na celý produkt, které byl kompletně zkontrolován a zabalen. Renovované iOS zařízení obsahují novou baterii a vnější kryty. Každé zařízení obsahuje všechno příslušenství, kabely a operační systém. Všechny „Apple Certified Refurbished“ produkty jsou zabaleny do zcela nových bílých obalů (stejné jako nové) a jsou bezplatně zasílány s možností vrácení.

 

Apple kvalita zaručena

Jako závazek kvality je na každé „Apple Certified Refurbished“ zařízení standardní jednoletá mezinárodní záruka. Navíc poskytujeme další rok záruky přímo my. Celkem tak získáváte dvouletou záruku.

 

 

Bezplatné doručení i vrácení

Všechny „Apple Certified Refurbished“ zasíláme bezplatně službou GLS. Ihned po odeslání objednávky Vám zašleme číslo zásilky, kterou můžete sledovat on-line. V případě, že nejste s produktem spokojeni, tak nám jej můžete vrátit do 30 dnů. Stačí si zde zažádat o svoz.

Podrobné informce naleznete přímo na stránkách Apple:

https://www.apple.com/shop/refurbished/