Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Stav zboží

Stav zboží

Úhlopříčka

Úhlopříčka

Velikost HDD

Velikost HDD

RAM

RAM

CPU

CPU

Grafika

Grafika

Touchbar

Touchbar

Rozlišení

Rozlišení

Barva

Barva

Modelový rok

Modelový rok

levý banner

MacBook Pro

V této kategorii najdete naprosto nepoužité Nové MacBooky v originálním obalu s kompletním příslušenstvím ale také i Applem Renovované MacBooky

Jak nové tak i renovované notebooky mají oficiální Apple záruku, uplatnitelnou v jakémkoliv Apple store. Druhý rok ji stále můžete uplatnit u nás.

Je „Nové“ skutečně nové?

Ano. Tyto notebooky nebyly nikdy nebyly prodány (ani vráceny). Jedná se o přebytečné skladové zásoby Apple Premium Resellerů, které musely být vráceny zpět do Apple z důvodu nahrazení nejnovějšími modely. Více o Nových MacBookách se dozvíte zde.

Co jsou Renovované MacBooky?

Renovované MacBooky neboli oficiálně Apple "Certifikované renovované produkty". Tyto MacBooky jsou jako NOVÉ a pojištěné jednoletou mezinárodní Apple zárukou. Společně s naší jednoletou máte tak celkem dvouletou záruku.

Každý „Apple Certified Refurbished“ produkt prošel náročným procesem renovace, přímo od Apple, které se následně prodávají se slevou 15-45 %. Produkty obsahují všechno příslušenství, kabely a operační systém. Všechny „Apple Certified Refurbished“ produkty jsou zabaleny do zcela nových bílých obalů (stejné jako nové) a jsou bezplatně zasílány s možností vrácení do 30 dnů. Více o Renovovaných MacBookách se dozvíte zde.  

Podkategorie

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Prosím zadejte znovu, co hledáte